52 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Voonka Ginseng Co-Q10 32

120,00

Voonka Ginseng Ginkgo Biloba L-Arginine

81,00

Voonka Vitamin D 1000IU

42,00

Voonka Vitamin B Complex

49,00

Voonka Milk Thistle Complex

89,00

Voonka Sambucus Nigra Kids

55,00

Voonka Collagen Beauty Plus Ananas Aromalı

406,00

Voonka Multi Collagen Powder

237,50

Voonka Biotin

64,50

Voonka Collagen Shake Drink Mix Portakal Şeftali Aromalı

279,50

Voonka Vitamin D3 1000IU

38,00

Voonka Omega-3 975mg

105,50

Voonka Omega-3 DHA Max

123,00

Voonka Vitamin C 500mg

53,50

Voonka One and Only HSN Multivitamin

81,00

Voonka Omega-3 1100mg

104,00

Voonka CoQ-10 100mg

184,50

Voonka Krill Oil Omega-3

139,50

Voonka Omega-7 Kır İğdesi Yağı

1,00

Voonka Omega-3 Portakal Aromalı

52,00

Voonka Collagen 600mg

108,00

Voonka DBTK

1,00

Voonka DST Multivitamin

119,50

Voonka Glucogen Dual

284,50

Voonka, 2012 yılında hizmet hayatına başlamış olan bir gıda takviyesi markasıdır. Marka, günümüzün en fazla tercih edilen besin takviyelerini üretmesi ile ön plana çıkmaktadır. Voonka Türkiye pazarında da önemli atılımlar yapmış ve ülkemizde de oldukça sevilmiştir. Özellikle de kolajen içerikli ürünleri ile ön plana çıkan marka pek çok gıda takviyesi alanında imza niteliği taşıyan bir isme sahiptir.

Siz de markanın en sevilen gıda takviyesi ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. İlgili marka kategorisinde yer alan gıda takviyelerini anında sipariş ederek size özel çeşitli fırsatlardan da yararlanabilirsiniz.

 

Voonka Ürün Çeşitliliği

Voonka, ürün çeşitliliği konusunda da pek çok alanda kendine yer bulabilen bir marka olmuştur. Markanın gıda takviyesi serileri gerek kadınlar gerekse de erkekler için farklı formüllerde ürünler içermektedir. İnsanın ihtiyaç duyduğu pek çok bitkisel ve hayvansal takviye markanın sağladığı seriler kapsamında piyasaya sürülmektedir.

Sağlıklı ve doğal yaşam için çalışmalarına devam eden marka, ürünlerini de her zaman doğa dostu bir çizgide piyasaya sürmeye devam etmektedir. Çevre bilinci ile üretim yapan marka, bu konuda hassas tavırları ile de dünyada çok sevilmektedir. Markanın ürünleri, doğanın insanlar için sunduğu pek çok faydalı desteği de içermektedir.

Daha sağlıklı ve doğal yaşam için üretim yapan marka, bu alanda çeşitli gıda takviyeleri sunmaktadır. Markanın ürün çeşitliliği arasında kolajen, vitamin ve çeşitli mineral serileri de yer almaktadır. Ülkemizde de popüler olan marka, özel formülleri ile her zaman onaylı ve kaliteli hizmet vermeye de özen göstermektedir.

Siz de Voonka çatısı altında üretilen ve piyasaya sürülen ürünleri size özel fırsatlar ile satın alabilirsiniz. Sitemizdeki marka kategorisinde de markaya ait olan tüm ürünlere ulaşabilirsiniz. En çok ihtiyaç duyduğunuz gıda takviyesi ürünlerini size özel sunulan hızlı kargolama imkanları sayesinde de satın alabilirsiniz.

1- Voonka Kolajen Serisi

Voonka Collagen serisi kapsamında farklı kullanım şekillerine ve alanlarına sahip pek çok ürün yer almaktadır. Özellikle de Voonka şase kolajen takviyeleri, serinin en fazla ön plana çıkan ürünleri arasında yer almaktadır. 30’lu ve 7’li olarak iki gruba ayrılan şaseler sayesinde günlük kolajen ihtiyacınızı karşılamanız mümkündür.

Markanın kolajen serisi kapsamında shake drink, kapsül ve powder olarak tüketilen ürünler de mevcuttur. Bunların yanı sıra kolajen serisi içerisinde erkeklere özel Collagen Active Man ürünü de yer alır. 

Voonka, Coffee Collagen ürünü ile de rakiplerinden oldukça ayrı bir çizgide ilerlemektedir. Tamamen şekersiz olan bu ürün, kahve ve krema tadına sahip olup içimi de oldukça kolaydır. 

Markanın kolajen takviyeleri sayesinde özellikle de 30 yaş sonrası ihtiyaç duyduğunuz kolajen oranını sabit tutabilirsiniz. Bu sayede hem cilt güzelliğinize hem de kas ve kemik sağlığınıza yönelik olumlu adımlar atabilirsiniz. 

2- Voonka Vitamin ve Mineral Serisi

Multivitamin Voonka ailesinde de günlük olarak ihtiyaç duyduğunuz çeşitli vitamin ve mineraller yer almaktadır. Özellikle de D3 serisi kapsamında hem yetişkinler hem de çocuklar için faydalı olan D3 vitamini bulunur. Sprey ve tablet olarak iki ayrı kullanıma sahip olan bu gıda takviyeleri ile D3 vitamini ihtiyacınızı önemli ölçüde karşılayabilirsiniz.

Marka, C vitamini ve B12 takviyelerine yönelik de popüler olan ürünlerini piyasaya sürmeye devam etmektedir. Sprey ve çiğneme tableti olan bu ürünler, günlük kullanıma uygun olup elbette doktor tavsiyesi üzerine tercih edilmelidir.

Voonka Eczacıbaşı bünyesinde aynı zamanda çeşitli mineral takviyeleri üzerine de çalışan bir markadır. Markanın mineral serisinde de insan vücudunun en fazla ihtiyaç duyacağı çeşitli minerallere yer verilir. Bu seride özellikle de selenyum, demir ve magnezyum gıda takviyeleri ön plana çıkmaktadır.

Markanın sunduğu vitamin ve mineral takviyeleri arasında biotin, kompleks B vitamini ve alpha lipoic gibi gıda takviyeleri de yer almaktadır. Gıda takviyesi alanında uzun zamandır hizmet sunmaya devam eden marka, ülkemizde de bu ürünleri ile en sık tercih edilen markalar arasında yer alır.

Siz de gerek kolajen gerekse de vitamin ve minera takviyesi için sitemizdeki marka kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Voonka tarafından piyasaya sürülen her ürüne sitemizden ulaşabilir ve dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.