76 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Phyto Novathrix Anti Hair Loss Serum

819,00

Phyto Novathrix Canlandırıcı Losyon

429,00

Phyto Phytolium 4 Erkek Tipi Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum

559,00

Phyto Phytocyane Densifying Treatment Serum

434,00

Phyto Phytopolleine Elixir

229,00

Phyto Color Shine Activating Care

249,00

Phyto Phytokeratine Isıya Karşı Koruyucu Sprey

204,00

Phyto Phytodetox Cansız ve Mat Saçlar İçin Koku Giderici Sprey

219,00

Phyto Phytoprogenium Detangle Milk

279,00

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Cream

324,00

Phyto Phytomillesime Şampuan Öncesi Renk Sabitleyici Sprey

229,00

Phyto Phytodensia Serum

399,00

Phyto Phytoelixir İntense Nutrition Subtle Oil

249,00

Phyto Color Renk Koruyucu Maske

299,00

Phyto Keratine Saç Onarım Desteği Sağlayan Maske

259,00

Phyto Volume Yoğun Hacim Kazandıran Jel Maske

279,00

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Mask

399,00

Phyto Phytomillesime Renk Canlandırıcı Maske

399,00

Phyto Phytodensia Mask

399,00

Phyto Volume Isıya Karşı Koruyucu Hacim Veren Sprey

204,00

Phyto Phytolaque Doğal Tutuşlu Saç Şekillendirici Sprey

199,00

Phyto Phytoprogenium Shampoing

149,00

Phyto Phytoprogenium Şampuan

224,00

Phyto Phytophanere Canlandırıcı Şampuan

179,00

Phyto Logo

Phyto, 1967 yılında hizmet hayatına başlamış olan en güvenilir ve kaliteli saç bakım markalarından biridir. Marka, saç bakımı alanında özel formüller geliştirerek daha sağlıklı saçlara sahip olunmasını sağlar. Markanın piyasaya sürdüğü şampuan, saç bakım kremi ve serum gibi ürünler de pek çok markayı geride bırakmayı başarmıştır.

Phyto, her daim gelişmiş formüller üreterek kaliteyi en iyi şekilde müşterilerine sunmayı tercih etmektedir. Markanın ürünleri arasında dikkat çeken şampuan ve saç bakım kremi gibi popüler ürünleri de online eczanemizden satın alabilirsiniz. Online eczanemizde yer alan marka kategorisini ziyaret ederek en sevilen ürünleri anında sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizde de size özel olarak sunulan çeşitli fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Phyto Ürün Çeşitliliği

Phyto ürünleri, çeşitli saç ve saç dipleri sorunları için özel olarak üretilmiş olan ürünlerdir. Her türlü saç türüne uygun olarak üretilen ürünleri ile dikkat çeken marka, saç ile ilgili problemleri yok etmeyi garanti etmektedir. Marka, özel olarak geliştirilen formüller sayesinde her daim doğal ürünler üreterek piyasada yerini sabitlemiştir.

Markanın ürünleri arasında da saç bakım kremleri, şampuanlar, saç boyaları ve serumlar yer almaktadır. Çeşitli saç sorunları için özel olarak üretilen bu ürünler, düzenli kullanımda her daim etki gösterebilmektedir. Marka, saç bakımı alanında da uzman ve tecrübeli olan kişiler ile çalışarak ürün çeşitliliğini arttırmayı sürdürmektedir.

Phyto, doğal ham maddeler kullanarak oluşturduğu formülleri de hiçbir zaman hayvanlar üzerinde denememe garantisi vermektedir. Markanın hem doğa dostu hem de etkili ürünleri, dünyada da büyük ilgi görmeyi başarmıştır. Markanın saç bakım ürünlerinin büyük bir kısmı da ülkemizde geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmış ürünlerdir.

Siz de sitemizde yer alan ilgili marka kategorisinden markanın en sevilen saç bakım ürünlerini satın  alabilirsiniz. Markaya ait ürünleri satın alırken de size özel olarak sunulan çeşitli fırsatlardan hemen faydalanabilirsiniz. Online eczanemiz, uygun fiyatlı ve hızlı alışverişin en kaliteli adreslerinden biridir. Siz de sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde size özel hızlı kargolama imkanlarından yararlanabilirsiniz.

1- Phyto Saç Bakımını Destekleyen Şampuanlar

Phyto şampuan çeşitleri ile de saç bakımında ne denli önemli işler yaptığını ortaya koyan bir marka olmuştur. Markanın özenle hazırlayıp piyasaya sürdüğü şampuan çeşitleri bazı saç problemleri ile kalıcı bir şekilde savaşmaktadır. Markanın şampuan serisinde aynı zamanda tüm saç diplerine uygun olarak üretilen çeşitli ürünler de yer almaktadır.

Saçlarınız yağlı ya da kuru olsun markanın şampuanları ile her türlü soruna çözümler bulmanız mümkün olacaktır. Aynı zamanda Phyto tarafından özel olarak üretilen şampuanlar, şehir hayatında yıpranan saçlar için de oldukça idealdir. Her zaman onarıcı bir etkiye sahip olan bu ürünler ile saçlarınız eskiye oranla daha güçlü bir görünüm elde edecektir.

Phyto, şampuan çeşitleri sayesinde saça bakım yapar ve saçın problemlerini de olabildiğince ortadan kaldırır. Markaya ait olan doğal formüllü şampuan çeşitlerini siz de sitemizden satın alabilirsiniz.

2- Phyton Saç Bakım Ürünleri ve Saç Serumu

Phyto saç serumu çeşitleri de markanın öne çıkan ürünleri arasında başı çekmektedir. Saçınıza evde kendiniz de bakım uygulamak istiyorsanız markanın özenle ürettiği saç serumlarını tercih edebilirsiniz. Özellikle de yıpranmış saçları iyileştiren serumlar ile saçlarınız daha güçlü ve kuvvetli olacaktır.

Phyto saç boyası çeşitleri de saça iyi davranan ve boya sonrası yıpranmaların önüne geçen formüllere sahiptir. Markanın saç boyaları da tıpkı diğer ürünleri gibi doğal formüller ile üretilmektedir. Bu da saçın boya işleminden sonra herhangi bir şekilde zarar görmesine engel olur.

Markanın özenle ürettiği bir diğer formül de saç bakım kremleridir. Her türlü saç tipine uygun olarak üretilen saç bakım kremleri ile eskiye göre daha sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz. Phyto tarafından üretilen saç bakım kremleri, saçı besler ve saça ihtiyaç duyduğu bakımı uygular. Bu sayede saçlarınız zorlu şehir yaşantısı koşullarında dahi yıpranma belirtisi göstermez.

Phyto tarafından üretilip piyasaya sürülen tüm saç bakım ürünlerini sitemizde bulabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizden alışveriş yaparak size özel sunulan uygun fiyat garantisinden de hemen yararlanabilirsiniz. Bunun için de sitemizdeki ilgili marka kategorisini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.