110 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

La Roche Posay Anthelios Ultra Renkli BB Krem

100,00

La Roche Posay Anthelios Bebekler için Güneş Koruyucu Losyon

127,00

La Roche Posay Anthelios Pigmentation Shade Güneş Kremi

149,50

La Roche Posay Anthelios Age Correct Kırışıklık Karşıtı Krem

231,00

Yağlı Ciltler İçin La Roche Posay Seti

720,00

La Roche Posay Effaclar Duo (+) Krem

152,00

La Roche Posay Effaclar Mat Parlama Karşıtı Nemlendirici

152,00

La Roche Posay Effaclar A.I Krem

132,00

Hassas Ciltler İçin La Roche Posay Seti

396,90

La Roche Posay Effaclar Peeling Etkili Leke Karşıtı Serum

323,00

La Roche Posay Effaclar Yağlı ve Akneye Eğilimli Ciltler için Tanışma Kiti

60,00

La Roche Posay Effaclar Duo (+) Krem (SPF 30)

152,00

La Roche Posay Effaclar Mikro Peeling Jel Vücut

122,50

La Roche Posay Effaclar Sıkılaştırıcı Mikro Soyucu Tonik

112,00

La Roche Posay Toleriane Sensitive Light Renkli Yatıştırıcı Krem

122,50

La Roche Posay Hyalu B5 Kırışıklık Karşıtı Dolgunlaştırıcı Serum

382,00

La Roche Posay Hyalu B5 Riche Dolgunlaştırıcı Krem

284,00

La Roche Posay Saf C Vitamini Işıltı Veren Antioksidan Serum

382,00

La Roche Posay Hydreane Legere Nemlendirici Krem

156,50

Kırışıklık Karşıtı La Roche Posay Seti

1.215,00

Hassas Ciltli Bebekler İçin La Roche Posay Bakım Seti

288,00

La Roche Posay Lipikar Baume AP M Nemlendirici Balsam (400 ml)

215,00

La Roche Posay Lipikar Lait Kuru Ciltler İçin Vücut Sütü

176,00

La Roche Posay Lipikar Temizleme Jeli (200 ml)

69,00

La Roche Posay, dünyanın en ünlü cilt bakım markalarından biridir. Özellikle de hassas ciltlere hitap eden markanın bakım ürünleri ülkemizde de çok sık tercih edilmektedir. La Roche Posay Türkiye pazarında yeni bir marka da olsa çok kısa sürede popüler olmayı başarmıştır. 

Siz de markanın en sevilen yüz bakım ürünlerini sitemizden sipariş edebilirsiniz. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde size özel çeşitli fırsatlardan da faydalanabilirsiniz. Markanın ürünlerini satın alırken hızlı kargolama ve uygun fiyat garantisinden de yararlanabilirsiniz.

La Roche Posay Ürün Çeşitliliği

La Roche Posay yorumlar kısmında da markanın ürünleri hakkında olumlu yorumlar bulmanız mümkündür. Marka, dünyanın pek çok noktasında yer alan uzman dematologlar ile ortak çalışmalar yapmaya da devam etmektedir. Günümüzde markanın bünyesinde yaklaşık olarak 250.000 dermatolog görev almaktadır. Uzman kişiler tarafından oluşturulan özel formüller de markanın cilt bakım ürünlerine uygulanmaktadır.

La Roche Posay, cilt bakım ürünleri konusunda da birden fazla seçeneğe sahip olup cildin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılama çabasındadır. Buna göre gerek yüz bakım gerekse de vücut bakım ürünleri açısından markanın oldukça zengin olduğunu dile getirebiliriz.

Marka, güneş kremleri, saç ve hatta bebek bakım ürünleri ile de rakiplerinden ayrı bir konumda incelenmektedir. Markanın piyasada yer alan ürünlerinin tamamı da uzman kişiler tarafından üretilen özel formüller ile piyasaya sürülür. Firma, ürün yelpazesinde yer alan ürünlerin tamamında cildin her türlü ihtiyacını karşılayan formülleri kullanmayı da tercih etmektedir.

Siz de markanın en sevilen ürünlerini satın almak istiyorsanız sitemizdeki ilgili marka kategorisine göz atabilirsiniz. Aynı zamanda markanın tüm popüler ürünlerini de sitemizden alarak çeşitli fiyat kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. 

1- La Roche Posay Cilt Bakım Serisi

La Roche Posay temizleyici ürünlerinin de yer aldığı cilt bakım serisi, markanın en fazla ön plana çıkan ürünlerini içermektedir. Markanın cilt bakım ürünleri arasında kuru ciltlere yönelik nemlendirici ürünler ve yağlı ya da karma ciltlere yönelik akne karşıtı ürünler de yer almaktadır.

Marka, söz konusu yüz bakım olduğunda cilt tipinin ihtiyaçlarına yönelik formül üretmeyi tercih etmiştir. Bu da markanın bakım ürünlerini pek çok markadan daha özel kılmaktadır. Markanın cilt bakım ürünleri ile cildinizi temizleyebilir ve aynı zamanda yeniden canlandırılmasına da yardımcı olabilirsiniz.

La Roche Posay nemlendirici ürünleri de yine cilt bakım serisi kapsamında incelenmektedir. Cildiniz ister kuru isterse de yağlı ya da karma olsun cildin doğal neminin korunması oldukça önemlidir. Cildin doğal nemini koruyarak da yaşlanma karşıtı bir etki bırakmanız mümkün olacaktır. Marka da bu tip ürünleri sayesinde cildinizi canlı tutarak doğal nemini sağlamak için çalışmaktadır.

2- La Roche Posay Vücut Bakım Serisi

Marka, her zaman hassas ciltlerin en temel ihtiyaçlarına yönelik üretim yapmayı tercih etmektedir. Markanın bünyesinde yer alan ve çok sevilen vücut bakım serisi içerisinde de hassas ciltleri hedef alan ürünler yer almaktadır. Bu ürünler, yetişkinler ve çocuklar için iki ayrı versiyonda da incelenebilir.

Eğer sizin de kuru ya da hassas bir cildiniz varsa markanın üretip piyasaya sürdüğü vücut bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz. Elbette bunun için de ilk iş olarak cilt tipinizi belirleyip ona göre bir ürün tercihinde bulunmanız gerekmektedir. 

3- La Roche Posay Güneş Koruyucu Seri

La Roche Posay güneş kremi gibi ürünleri tercih ederek cildinizi güneşin zararlı etkilerinden kısa sürede korumanız mümkündür. Her zaman cilt tipine uygun bir şekilde üretim yapan marka, güneş koruyucu ürünlerinde de bu özelliğini korumayı tercih etmiştir. Hassas cilt yapılarını güneşin pek çok zararlı etkisinden koruyan bu ürünlerden cildinize en uygun olanları tercih etmeniz gerekir.

Markanın güneş koruyucu özelliğine sahip olan ürünleri de çocuklar, bebekler ve yetişkinler için ayrı ve özel olarak üretilmektedir. 50+ faktörlü güneş koruyucu ürünlerinden siz de dilediğinizi hemen sipariş edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan marka kategorisinde aradığınız pek çok ürünü bulmanız mümkündür. Markanın en sevilen ve en çok tercih edilen bakım ürünleri için de yine sitemizi ziyaret etmeniz tavsiye edilmektedir. Bu sayede müşterilerimize özel çeşitli fırsatlardan da yararlanmış olursunuz.