100 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Avene Matlaştırıcı Etkili Bakım Kremi

139,00

Avene Kuru Ciltler için Günlük Besleyici Bakım Kremi

179,00

Avene Hassas Ciltler İçin Arındırıcı Peeling

129,00

Avene Cleanance Güneş Kremi

149,00

Avene Cleanance Soin Matifiant

149,00

Avene Kuru Ciltler için Güneş Koruyucu

100,00

Avene Physiolift Göz Çevresi Bakım Kremi

249,00

Avene A Oxitive Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Kremi

239,00

Yağlı Ciltler İçin Avene Seti

443,00

Avene Termal Su (50 ml)

39,00

Avene Termal Su (150 ml)

79,00

Avene Termal Su (300 ml)

129,00

Avene Hydrance Aqua Gel Tüm Ciltler İçin Nemlendirici

189,00

Avene Hydrance Legere Nemlendirici Krem

159,00

Avene Hydrance Rich Kuru Cilt için Nemlendirici Krem ​

159,00

Avene Hydrance Legere Nemlendirici Krem (SPF 30)

169,00

Avene Hydrance Intense Serum

189,00

Avene Cleanance Comedomed Konsantre Bakım Kremi

139,00

Avene Cleanance Hydra Lavante Temizleme Kremi

139,00

Avene Cleanance Gel

159,00

Avene Cleanance Women Düzenleyici Serum

249,00

Avene Cleanance Woman Akneye Eğilimli Ciltler İçin Gece Bakım Kremi

209,00

Avene TriXera Nutrition Yüz ve Vücut İçin Balsam

139,00

Avene TriXera Nutrition Yüz ve Vücut İçin Besleyici Temizleme Jeli

139,00

Avene, hassas cilt bakımı söz konusu olduğunda her zaman ön plana çıkan bir marka olmuştur. Pierre Fabre Grubu bünyesinde piyasaya sürülen bu markanın kozmetik alanında önemli bir yeri bulunmaktadır. Öyle ki dermokozmetik alanının en kaliteli ürünlerine de yine bu marka bünyesinde ulaşılabilir. Marka, Türkiye pazarına da girerek ülkemizde oldukça popüler hale gelmeyi de başarmıştır.

Avene Türkiye bünyesinde hassas ciltlere uygun kremler ve çeşitli cilt bakım ürünleri satışa sunulur. Markanın ürün skalası da oldukça geniş ve gelişmiştir. Öyle ki marka bünyesinde güneş kremleri, nemlendiriciler ve anti aging etkili ürünler satışa sunulmaktadır.

Avene Cilt Bakım Ürünleri

Avene, kozmetik sektöründeki önemli bir açığı kapatarak hassas ciltlere özel ürünler geliştirmeyi başarmış bir firmadır. 30 yılı aşkın bir süredir bu alanda hizmet sunan marka, her cit tipine uygun ürünler üretmekte ve satışa sunmaktadır. Markanın ürettiği ürünler, yetişkinlerin her dönem kullanabileceği cilt dostu ürünlerdir.

Marka, termal sulardan güç alarak geliştirdiği cilt bakım ürünlerini özel bir içerik ile satışa sunmaktadır. Öyle ki Avene adı da ürünlerin içeriklerinde kullanılan özel termal su kasabasından gelmektedir. Markanın geliştirdiği ve dünya çapında popüler olan ürünlerine sitemizden de ulaşabilirsiniz. Avene kremleri ve daha fazlası için sitemizdeki ilgili kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

Sitemizde satışa sunulan tüm marka ürünleri de yüzde orijinal ürünlerden oluşmaktadır. Hızlı kargo ve uygun fiyat garantisinden faydalanarak siz de hassas ciltlere özel üretilen bu ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

1-     Avene Cleanance Serisi

Markanın en sevilen serilerinin başında hiç şüphesiz ki cilt temizliğinde çığır açan Cleanance Serisi gelmektedir. Özellikle de karma ve yağlı ciltler için özel olarak üretilen bu seride cilt temizliğini önemli ölçüde sağlamanız amaçlanmaktadır. Ciltteki aşırı yağlanma, parlama ve T bölgesine yönelik problemlerin önüne bu seri ile geçilir.

Seri içerisinde yer alan yüz temizleme jelleri, tonikler ve kremler ile daha sağlıklı bir cilde kavuşmanız mümkün olacaktır. Serinin tüm ürünlerine de sitemizdeki marka kategorisinden ulaşabilirsiniz.

2-     Avene Trixera Serisi

Markanın bir diğer önemli serilerinden biri de kuru ciltler için özel olarak üretilen Trixsera Serisi ürünleridir. Bu seride çok kuru ciltlere yönelik temizleyici ve nem oranını yükseltici ürünler yer almaktadır. Siz de markanın bu çok sevilen ürünlerine ulaşmak istiyorsanız sitemizdeki kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.

3-     Avene Antirougeurs Serisi

Cildinizde meydana gelen renk değişikliklerinden ve kızarıklardan kurtulmak mı istiyorsunuz? O zaman Antirougeurs Serisi ürünlerine de mutlaka bir göz atmanız gerekiyor. Markanın hassas ciltler için özel olarak ürettiği ve piyasaya sürdüğü bu seride cildinizdeki kızarıklare engel olan sağlıklı ve koruyucu ürünler yer alıyor.

4-     Avene Hydrance Serisi

Avene nemlendirici ürünleriyle de her zaman tercih edilen bir marka olmuştur. Markanın özel olarak geliştirdiği nemlendirici serisi içerisinde pek çok ürün yer almaktadır. Öyle ki cildin nem ihtiyacının karşılanmasına çok önem veren marka, bu yönde oldukça gelişmiş bir yelpazeye sahiptir.

Markaya ait bu nemlendirici serisinde yüz temizleme jelleri, kremler, dudak bakım ürünleri, serumlar ve diğer yardımcı ürünler de yer almaktadır.

5-     Avene Anti – Aging Serisi

Markanın en sevilen serilerinin başında hiç şüphesiz ki anti aging ürünler serisi gelmektedir. Avene anti age ürünleri ile uzun zamandır kaliteli ve tercih edilen bir hizmet sunmaya devam etmektedir. Yaşlanma belirtilerine savaş açan marka, bu yolda pek çok etkili ürünü piyasaya sunmuştur.

Kırışıklık ve sarkma karşıtı ürünler geliştiren markanın her cilt tipine uyum sağlayan ürünleri de bulunmaktadır. Siz de markanın kalitesine güvenmeyi tercih edenlerdenseniz anti – aging içerikli ürünleri kategoride bulabilirsiniz.

6-     Güneş Koruyucu Ürünler

Avene güneş kremleri de markanın en fazla ön plana çıkan ürünleri arasında yer almaktadır. Markanın bu ürünleri sayesinde güneşin zararlı ışınlarından korunulabilir. Aynı zamanda kırışıklık karşıtı etkiye de sahip olan bu ürünler, güneşten gelen UV ışınlarının etkisini önemli ölçüde kırmaktadır.

Markaya ait tüm güneş koruyucu ürünlere de sitemizdeki özel kategoriden ulaşabilirsiniz. Markanın en özel ürünlerinin tamamına da sitemizden ulaşabilir ve hızlı kargo ve uygun fiyat gibi özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz.